A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do Alice Escort spojz na swoj podpis. zapomnialas dopisac "girl"
dla wyjasnienia ten pan z niby ferari (to pontiak firebird ok 7tys zl plus bodykit drugie tyle plus znaczki ferari 500pln. ) ogolnie koles kiedys wygral w totka i ma wypozyczalnie ekskluzywnych samochodow. tzn on tak mysli.
i jeszcze "World Peace"
O boże!Przecież połowa z nich to grube świnie. ..
PRZEPRSZAM????? Ludzie cos znaczacy w Elblagu????? A kim oni sa ze tak wiele znacza? Robi sponsoring, rzuca grosze, odlicza to u fiskusa, w zamian dostaje mozliwosc dwuznacznego obcowania z kandydatkami. Ostry666 tez cos znaczy dla Elblaga i on tez moze poslinic sie do ladniejszych pupek w Carrefour. Ostry i jury rozni sie tylkotym ze u ostrego brak gotowki tworzy bariere przed doglebnym poznaniem kondydatek.
i znowu koles z firm grom, juz szuka kolejnej dziewczyny bo z ogloszen matrymonialnych nie moze znalezc :D
zalosny jestes
Nie no kurde. .
Ja tu nawet fajnych nóg nie widze! hahaha
Wy to tyle wiecie o tym "Panu po lewej stronie", że ho ho; )
Zajmijcie się Swoimi tyłkami to po 1.a po 2.to jest to artykuł o kandydatkach na miss i to o nich sie wypowiadajcie, a nie na temat Pana Grzegorza.
pozdrawiam
A pan z GROMU dalej proponuje kazdej napotkanej dziewczynie niezapomniane atrakcje w limuzynie, albo trojkacik? Jakie jury takie miski.
dziewczyna z 23 piekna. ..