45
09.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do Alice Escort spojz na swoj podpis. zapomnialas dopisac "girl"
smieszne ale prawdziwe (2011.12.11)

info

0  
  0
dla wyjasnienia ten pan z niby ferari (to pontiak firebird ok 7tys zl plus bodykit drugie tyle plus znaczki ferari 500pln. ) ogolnie koles kiedys wygral w totka i ma wypozyczalnie ekskluzywnych samochodow. tzn on tak mysli.
jajaja (2011.12.11)

info

0  
  0
i jeszcze "World Peace"
(2011.12.11)

info

0  
  0
O boże!Przecież połowa z nich to grube świnie. ..
*motylkowa* (2011.12.11)

info

0  
  0
PRZEPRSZAM????? Ludzie cos znaczacy w Elblagu????? A kim oni sa ze tak wiele znacza? Robi sponsoring, rzuca grosze, odlicza to u fiskusa, w zamian dostaje mozliwosc dwuznacznego obcowania z kandydatkami. Ostry666 tez cos znaczy dla Elblaga i on tez moze poslinic sie do ladniejszych pupek w Carrefour. Ostry i jury rozni sie tylkotym ze u ostrego brak gotowki tworzy bariere przed doglebnym poznaniem kondydatek.
(2011.12.12)

info

0  
  0
i znowu koles z firm grom, juz szuka kolejnej dziewczyny bo z ogloszen matrymonialnych nie moze znalezc :D zalosny jestes
gall (2011.12.12)

info

0  
  0
Nie no kurde. . Ja tu nawet fajnych nóg nie widze! hahaha
fann (2011.12.12)

info

0  
  0
Wy to tyle wiecie o tym "Panu po lewej stronie", że ho ho; ) Zajmijcie się Swoimi tyłkami to po 1.a po 2.to jest to artykuł o kandydatkach na miss i to o nich sie wypowiadajcie, a nie na temat Pana Grzegorza. pozdrawiam
-.-' (2011.12.12)

info

0  
  0
A pan z GROMU dalej proponuje kazdej napotkanej dziewczynie niezapomniane atrakcje w limuzynie, albo trojkacik? Jakie jury takie miski.
(2011.12.12)

info

0  
  0
dziewczyna z 23 piekna. ..
(2011.12.12)

info

0  
  0