UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dla wyjasnienia ten pan z niby ferari (to pontiak firebird ok 7tys zl plus bodykit drugie tyle plus znaczki ferari 500pln. ) ogolnie koles kiedys wygral w totka i ma wypozyczalnie ekskluzywnych samochodow. tzn on tak mysli.

jajaja