A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo ładnie Aniu, bardzo ładnie:):):)
Dziewczyna na zdj 23 najladniejsza i najzgrabniejsza, moim zdaniem.
Piękne, zgrabne, inteligentne, wykształcone, domatorki, kochające dzieci i rodzinę i znajace języki obce w liczbie mnogiej. Trudno będzie. Wszak nie mamy tu nawet UNIVERITY OF HARVARD.
Podobała mi się dziewczyna z numerem 23 - bardzo ładna.
23 ma 15 lat a wyglada na 25.. .
No i wykasował swoje fotki :-)
do nie jednego, nikt tu się nie slini na widok młodych dup; w JURY siedzą ludzie którzy coś znaczą gamoniu w Elblągu, a Ty siedzisz przed kompem i gadasz frajerze; a tam Radni, własciciele Firm, organizatorzy Miss; a ty możesz sobie pogadać i popatrzyc na zdjeciu! hahaha
o jest ten pan po lewej z ogloszen na portelu stojacy obok ferrari ktory ksiezniczki szuka do teatru i do kina
COS ZNACZY W ELBLAGU według ciebie !Dzis jest jutro go nie ma.
siema siema dzisiaj jestes jutro juz cie nie ma buuuuu da da da mes liber ascetoholix scelajner hej suczki rarrarara heheheheheheh zenadaaaaa ale co tam dziewczyny po 17 18 lat co maja w glowie cos tam maja, a co jak galerianki maja sie bujac jak w egu nawet galeri pozadnekj nie ma to wola tego pana od ferrarki kazda galke zrobi zeby pojezdzic powozic sie wilk syty ii owca cala pozdro patola patola patola caly konkurs