UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy to tyle wiecie o tym "Panu po lewej stronie", że ho ho; ) Zajmijcie się Swoimi tyłkami to po 1.a po 2.to jest to artykuł o kandydatkach na miss i to o nich sie wypowiadajcie, a nie na temat Pana Grzegorza. pozdrawiam
-.-'