45
09.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Moim zdaniem 23 najzgrabniejsza
(2011.12.12)

info

0  
  0
zdjecia sa brzydko zrobione dziewczyny w rzeczywistosci ladniejsze bladynki gora nr 23 ladna
(2011.12.12)

info

0  
  0
może tak co niektórzy zazdrośnicy albo plotkarze zajęli by się sobą i swoimi sprawami, a nie obgadują i oczerniają innych. ..
blonddd (2011.12.12)

info

0  
  0
tak zgadzam się z tą opinią nr. 23 jak trenerka fitness, bardzo zgrabna
(2011.12.13)

info

0  
  0
Pani w jury jest wieksza od tych panów.
(2011.12.13)

info

0  
  0