A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Moim zdaniem 23 najzgrabniejsza
zdjecia sa brzydko zrobione dziewczyny w rzeczywistosci ladniejsze bladynki gora nr 23 ladna
może tak co niektórzy zazdrośnicy albo plotkarze zajęli by się sobą i swoimi sprawami, a nie obgadują i oczerniają innych. ..
tak zgadzam się z tą opinią nr. 23 jak trenerka fitness, bardzo zgrabna
Pani w jury jest wieksza od tych panów.