UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dla wyjasnienia ten pan z niby ferari (to pontiak firebird ok 7tys zl plus bodykit drugie tyle plus znaczki ferari 500pln. ) ogolnie koles kiedys wygral w totka i ma wypozyczalnie ekskluzywnych samochodow. tzn on tak mysli.
jajaja