Śmiertelny wypadek w Jazowej. "Siódemka" zablokowana

53
05.12.2011
Śmiertelny wypadek w Jazowej. Siódemka zablokowana
fot. Witold Sadowski
Dziś (5 grudnia) około godz. 7.40 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Jazowa doszło do czołowego zderzenia auta osobowego z ciężarówką. Śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu osobowego. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci wskazują kierowcom objazdy. Zobacz zdjęcia.
Jak nam powiedziała na miejscu zdarzenia st. sierż. Paulina Grzesiowska z zespołu prasowego KP Policji w Nowym Dworze Gdańskim, do zderzenia mazdy 323 i ciężarowej scanii doszło na wysokości skrzyżowania "siódemki" z drogą na Kępki i Wierciny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą jadąc w kierunku Elbląga z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym w kierunku Gdańska ciągnikiem siodłowym scania z naczepą. Kierowca mazdy poniósł śmierć na miejscu. - W zdarzeniu tym brał udział jeszcze trzeci pojazd - dodaje st. sierż. Paulina Grzesiowska. - Był to volkswagen caddy jadący w kierunku Elbląga. Siła zderzenia mazdy z ciężarówką był a tak duża, że osobówkę odrzuciło od miejsca zdarzenia na około 40 metrów. Obracający się wokół własnej osi pojazd otarł się jeszcze o bok małego dostawczego volkswagena. Jego kierowcy nic się nie stało.
   [fotoc]
   Na miejscu zdarzenia pracują strażacy, policjanci, prokurator i biegły sądowy. Ruch w miejscu wypadku został całkowicie zatrzymany. Policjanci kierują pojazdy w kierunku Gdańska i Warszawy objazdami. - Utrudnienia w ruchu na "siódemce" w Jazowej potrwają co najmniej do godz. 11 - kończy st. sierż. Paulina Grzesiowska.
   
   
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dajcie zdjecia
(2011.12.05)

info

0  
  0
W sobotę fiat seicento zderzył się z tirem pod Nowym Dworem Gdańskim, teraz kolejna osobówka w Jazowej. Wczoraj (na szczęście bez ofiar) w Elblągu na skrzyżowaniu Dąbka z Pionierską gość pojechał na czerwonym świetle i się łupnęli. Kierowcy, uważajcie jak tylko możecie!
(2011.12.05)

info

0  
  0
niestety kre. tynow na drogach nie brakuje. Dobrze ze sam zginal a nikogo wiecej nie zabil. Wiecej nie bedzie zagrazal nikomu na drogach
(2011.12.05)

info

0  
  0
Masakra, samochód harmonijka. .. Wyrazy współczucia dla rodziny [*]
mechanik_amator (2011.12.05)

info

0  
  0
słuchaj. .. kierowca zginął, naprawdę nie musisz go teraz wyzywać ani mu ubliżać, tym bardziej że nie wiesz jak było
(2011.12.05)

info

0  
  0
jak było to widać brawura i nadmierna prędkość
(2011.12.05)

info

0  
  0
ile jeszcze ofiar potrzeba, zeby ktos odzalowal nieco asfaltu na dwupasmowke do Gdanska?
ben (2011.12.05)

info

0  
  0
Jakim trzeba być idiotą, żeby obrażać kogoś, kto zginął, nie wiedząc jaka była przyczyna. Może kierowca zasłabł za kierownicą. ..
aab (2011.12.05)

info

0  
  0
sam nie wierzysz w te głupoty które wypisujesz
(2011.12.05)

info

0  
  0
S7 = 0 ofiar i rannych Kiedy władze w Polsce to w końcu zrozumieją. Analogicznie dotyczy to wszystkich dróg które zostaną zastąpione przez A. .. i S. ..
(2011.12.05)

info

0  
  0