UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sobotę fiat seicento zderzył się z tirem pod Nowym Dworem Gdańskim, teraz kolejna osobówka w Jazowej. Wczoraj (na szczęście bez ofiar) w Elblągu na skrzyżowaniu Dąbka z Pionierską gość pojechał na czerwonym świetle i się łupnęli. Kierowcy, uważajcie jak tylko możecie!