UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W sobotę fiat seicento zderzył się z tirem pod Nowym Dworem Gdańskim, teraz kolejna osobówka w Jazowej. Wczoraj (na szczęście bez ofiar) w Elblągu na skrzyżowaniu Dąbka z Pionierską gość pojechał na czerwonym świetle i się łupnęli. Kierowcy, uważajcie jak tylko możecie!