UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niestety kre. tynow na drogach nie brakuje. Dobrze ze sam zginal a nikogo wiecej nie zabil. Wiecej nie bedzie zagrazal nikomu na drogach


Anuluj