UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakim trzeba być idiotą, żeby obrażać kogoś, kto zginął, nie wiedząc jaka była przyczyna. Może kierowca zasłabł za kierownicą. ..

aab

Anuluj