UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To sklep " spożywczo - monopolowy " pewnie było mu mało i jechał po zopatrzenie tylko nie wychamował ale dlaczego jechał tyłem buhahaha.


Anuluj