UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To sklep " spożywczo - monopolowy " pewnie było mu mało i jechał po zopatrzenie tylko nie wychamował ale dlaczego jechał tyłem buhahaha.
To sklep " spożywczo - monopolowy " pewnie było mu mało i jechał po zopatrzenie tylko nie wychamował ale dlaczego jechał tyłem buhahaha.