A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak chcesz klepac Vectre to powodzenia życze stoi koło sklepu w komorowie. .. .
oj tam oj tam wszyscy na mecz w sobote o 13 na a8 prestizowy mecz z zawisza bydgoszcz!