UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

NEB, czy NE - co za różnica ? Wiocha to nie tablica rejestracyjna i miejsce zamieszkania, - wiocha to zachowanie kierującego pojazdem pod wpływem alkoholu. Wiocha, to głośna muzyka podczas jazdy. Wiocha to; jazda na czerwony m świetle, przyśpieszanie w czasie gdy jest wyprzedzany, włączanie długich świateł na moment przed mijaniem innego pojazdu. Można by jeszcze długo wymieniać chamskie zachowanie kierujących pojazdami. Jeno jest pewne, ,KTO PO REJESTRACJI SĄDZI ŻE MA WIOCHĘ PRZED SOBĄ, - SAM JEST WIOCHMENEM ''. Mieszkam w Elblągu od urodzenia, i posiadam prawo jazdy ponad 30 lat. To co zaobserwowałem w ostatnich latach przyprawia o zawrót głowy. Takiego chamstwa kiedyś nie było. MŁODZI KIEROWCY, - WY TEŻ JESTEŚCIE ŚMIERTELNI.

bufor