A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
znajacy sprawę- jeteś kretynem i cymbałem w każdej postaci
Jak ktoś chce zarobić kasę, to jedzie do Afganu, a nasze służby na razie nie muszą przygotowywać się do działania pod ogniem, dlatego koleś powyżej daruj sobie kretyńskie komentarze. Niech każdy szkoli się w tym co do niego należy. Dobrze przygotowane i realistyczne działania, szacun.
Pokazówke zrobili, uczestniczyłem w podobnych szkoleniach z bronią i nijak to sie ma do prawdziwych zagrożeń. Tak zwana propaganda sukcesu dla przełożonych i opinii publicznej.
Lubimy w Elblągu takie pokazówki nieprawdaż? Kto tam na premię zasłużył co?
Można było przeprowadzić to ćwiczenie na modrzewinie, na drodze do nikąd zamiast blokować ruch na e7 ale ćwiczenia są potrzebne bo taki wypadek może się na naszych drogach przydarzyć. Co do wyjazdów do Afganistanu-jak się komuś nie podoba to niech nie jedzie a nie żali się na łamach portalu
Na modrzewine jest za daleko niektórym pryncypałom którzy oceniali akcje. Ogólnie tam nikt by tego nie zauważył, katering za daleko, gorącej kawy nikt nie przywiezie chyba że na pętle w termosie albo w radiowozie z Mc, do tego jest zimno i wieje wiatr od wschodu więc juz zaczynaja się bać i wola nie poruszać problemu Modrzewiny.
pozdro Panie Grześku!!! jak tam Kaliningrad???
Każde ćwiczenie ma wartość na przyszłość. Sam pamiętam przeprawę stada krów przez rzekę. .. .
W trakcie póżniejszej powodzi i ewakuacji wiele pomogło. ..
Jak będzie potrzeba przeprowadzenia ćwiczeń dla sprawdzenia skuteczności takich akcji ratunkowych w miejscu gdzie nie ma korków, jest idealny dojazd, teren nie zagrażający innym katastrofom to pojadą na modrzewinę. Po to się robi ćwiczenia w takim a nie innym miejscu żeby móc w razie prawdziwego zagrożenia przewidzieć pewne problemy. Tym sposobem zostały sprawdzone służby mundurowe oraz ratunkowe. Sprawdzono czas, poprawność akcji, skuteczność w złapaniu chuliganów, których policja musiała wyśledzić i aresztować. I mam nadzieję że osoba, która najlepiej wypadła w tej akcji bez względu na to jakie obejmuje stanowisko dostanie premię!
jak dla mnie to osoby uczestniczące w tym ćwiczeniu nie podeszły profesjonalnie do zadania. .. śmieszne. .. szkoda kasy na takie akcje.