UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak dla mnie to osoby uczestniczące w tym ćwiczeniu nie podeszły profesjonalnie do zadania. .. śmieszne. .. szkoda kasy na takie akcje.


Anuluj