UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak dla mnie to osoby uczestniczące w tym ćwiczeniu nie podeszły profesjonalnie do zadania. .. śmieszne. .. szkoda kasy na takie akcje.
jak dla mnie to osoby uczestniczące w tym ćwiczeniu nie podeszły profesjonalnie do zadania. .. śmieszne. .. szkoda kasy na takie akcje.