23
25.10.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A panowie młodzi ratownicy to nie weidza jaki obowiązuje strój ratownika?>spodnie dżinsowe i buciki markowe to raczej nie należa do wyposażenia ratownika.
ratownikkk (2011.10.26)

info

0  
  0
bardzo fajne ćwiczenia widać jak służby specjalne współpracują ze sobą, tylko brakowało śmigłowca do szybszego namierzenia sprawców; )
(2011.10.26)

info

0  
  0
znam nawet jednego z obywateli który bardzo zareagował, nawet sam ścigał bandytów myśląc, że to autentyczne zdarzenia. Fajnie że jeszcze sa tacy ludzie że reagują na zło w tych czasach. Gratuluje odwagi
d/ (2011.10.26)

info

0  
  0