A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A panowie młodzi ratownicy to nie weidza jaki obowiązuje strój ratownika?>spodnie dżinsowe i buciki markowe to raczej nie należa do wyposażenia ratownika.
bardzo fajne ćwiczenia widać jak służby specjalne współpracują ze sobą, tylko brakowało śmigłowca do szybszego namierzenia sprawców; )
znam nawet jednego z obywateli który bardzo zareagował, nawet sam ścigał bandytów myśląc, że to autentyczne zdarzenia. Fajnie że jeszcze sa tacy ludzie że reagują na zło w tych czasach. Gratuluje odwagi