UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak ktoś chce zarobić kasę, to jedzie do Afganu, a nasze służby na razie nie muszą przygotowywać się do działania pod ogniem, dlatego koleś powyżej daruj sobie kretyńskie komentarze. Niech każdy szkoli się w tym co do niego należy. Dobrze przygotowane i realistyczne działania, szacun.

ratownik drogowy