UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Można było przeprowadzić to ćwiczenie na modrzewinie, na drodze do nikąd zamiast blokować ruch na e7 ale ćwiczenia są potrzebne bo taki wypadek może się na naszych drogach przydarzyć. Co do wyjazdów do Afganistanu-jak się komuś nie podoba to niech nie jedzie a nie żali się na łamach portalu


Anuluj