UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś chce zarobić kasę, to jedzie do Afganu, a nasze służby na razie nie muszą przygotowywać się do działania pod ogniem, dlatego koleś powyżej daruj sobie kretyńskie komentarze. Niech każdy szkoli się w tym co do niego należy. Dobrze przygotowane i realistyczne działania, szacun.

ratownik drogowy

Anuluj