UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda mi tych wszystkich co piszą takie głupoty. Każdemu się może zdarzyć po co te idiotyczne osądzenia.
On*
Szkoda mi tych wszystkich co piszą takie głupoty. Każdemu się może zdarzyć po co te idiotyczne osądzenia.
On*