UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ona od 11 lat bez kolizji-Ty to masz szczęście, tego co wyśmaiałaś za byki to ma pecha poprostu wcisnął za szybko "alt"i gotowe. O wy BABY zero pokory, jak można komuś dokopać to podwójnie Tak generalnie to i tak pszeciesz wiadomo oco hodzi

nik