UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tobyć tylko kierowcy i pasażera prawidłowo poruszającego się samochodu. Ja bym głupiemu babsku wytoczyła powództwo cywilne za szkody moralne.
ewella
Szkoda tobyć tylko kierowcy i pasażera prawidłowo poruszającego się samochodu. Ja bym głupiemu babsku wytoczyła powództwo cywilne za szkody moralne.
ewella