UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tobyć tylko kierowcy i pasażera prawidłowo poruszającego się samochodu. Ja bym głupiemu babsku wytoczyła powództwo cywilne za szkody moralne.

ewella

Anuluj