UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hd pewnie że mam żal do Gościńskiego, bo nie potrafił przygotować zespołu do rozgrywek a teraz niemal cała liga nas leje. I ja ma być z tego dumny?? Skoro tobie wystarcza minimum to nie znaczy że wszyscy muszą chodzić w podartych spodniach. Ja chcę mocnego zespołu i wyników. I chyba nic w tym złego.

nafciarz

Anuluj