UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hd pewnie że mam żal do Gościńskiego, bo nie potrafił przygotować zespołu do rozgrywek a teraz niemal cała liga nas leje. I ja ma być z tego dumny?? Skoro tobie wystarcza minimum to nie znaczy że wszyscy muszą chodzić w podartych spodniach. Ja chcę mocnego zespołu i wyników. I chyba nic w tym złego.
nafciarz