UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hd pewnie że mam żal do Gościńskiego, bo nie potrafił przygotować zespołu do rozgrywek a teraz niemal cała liga nas leje. I ja ma być z tego dumny?? Skoro tobie wystarcza minimum to nie znaczy że wszyscy muszą chodzić w podartych spodniach. Ja chcę mocnego zespołu i wyników. I chyba nic w tym złego.

nafciarz