UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
hd pewnie że mam żal do Gościńskiego, bo nie potrafił przygotować zespołu do rozgrywek a teraz niemal cała liga nas leje. I ja ma być z tego dumny?? Skoro tobie wystarcza minimum to nie znaczy że wszyscy muszą chodzić w podartych spodniach. Ja chcę mocnego zespołu i wyników. I chyba nic w tym złego.
nafciarz