UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a dlaczego kupując normalny bilet zmuszony jestem siedzieć na schodach w przejściu, obok mnie matki i ojcowie z dziećmi, a 3/4 sportowej hali zamknięte dla publiczności. i jeszcze w jedynym sektorze dla mieszkańców w samym środku wydzielone miejsca dla vipów. jak się do tego mają przepisy pożarowe - tak blisko od tragedii.
wierny kibic