UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a dlaczego kupując normalny bilet zmuszony jestem siedzieć na schodach w przejściu, obok mnie matki i ojcowie z dziećmi, a 3/4 sportowej hali zamknięte dla publiczności. i jeszcze w jedynym sektorze dla mieszkańców w samym środku wydzielone miejsca dla vipów. jak się do tego mają przepisy pożarowe - tak blisko od tragedii.

wierny kibic