UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a dlaczego kupując normalny bilet zmuszony jestem siedzieć na schodach w przejściu, obok mnie matki i ojcowie z dziećmi, a 3/4 sportowej hali zamknięte dla publiczności. i jeszcze w jedynym sektorze dla mieszkańców w samym środku wydzielone miejsca dla vipów. jak się do tego mają przepisy pożarowe - tak blisko od tragedii.
wierny kibic