A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
takija- tory prowadzace przez ulice grunwaldzka az do petli nie sa przystosowane do ruchu tych tramwajow
Ja się zastanawiam, patrząc po śladach kół tramwaju na asfalcie dlaczego tramwaj sam skręcił w lewo skoro powinien po wypadnięciu z szyn pojechać prosto. Szkoda że macie fotki jakiś czas po wypadku bo śmiesznie wyglądało jak przód tramwaju zaraz po wypadnięciu z szyn wystaje na jeden pas płk. Dąbka; p
Nie pojechał prosto bo pewnie tylko "dupka" z torów wypadła a przód pociągnął do skrętu :)
O godz. 11.30 akcja przestawiania tramwaju została zakończona i ruch pojazdów w rejonie zdarzenia odbywa się już normalnie
Sranie w banie mydlene oczy, tramwaj dalej stoii tyłkiem na ulicy blokująć po jednym pasie.
Faktycnie dobrze ze nic sie nikomu nie stało, a maszyniście przyda się kilka dni odpoczynku. Tak czy inaczej uwazajcie na tej krzyżówce bo moze dojsc do kolejnego wypadka.
Gdzie można się zgłośić po zwrot biletów, usługa nie została wykonana
Ada. .. daruj sobie już te 2 złote. Dobrze, że się nikomu nic nie stało. ..
Idz tak do urzędy skarbowego, albo przy opłatach powiedz, daruj sobie te dwa złote.
Ciekawi mnie tylko jedno. ..
Dlaczego motorniczy nie użył hamulca awaryjnego? On też nie działał?
Awaryjny przy zakręcie położył by go pewnie na bok. Przy niewielkiej prędkości dęba na nich staje.
olaboga !! Katastrofa!!! ratuj sie kto może !!