61
27.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
takija- tory prowadzace przez ulice grunwaldzka az do petli nie sa przystosowane do ruchu tych tramwajow
(2011.09.27)

info

0  
  0
Ja się zastanawiam, patrząc po śladach kół tramwaju na asfalcie dlaczego tramwaj sam skręcił w lewo skoro powinien po wypadnięciu z szyn pojechać prosto. Szkoda że macie fotki jakiś czas po wypadku bo śmiesznie wyglądało jak przód tramwaju zaraz po wypadnięciu z szyn wystaje na jeden pas płk. Dąbka; p
hyhyhy (2011.09.27)

info

0  
  0
Nie pojechał prosto bo pewnie tylko "dupka" z torów wypadła a przód pociągnął do skrętu :)
(2011.09.27)

info

0  
  0
O godz. 11.30 akcja przestawiania tramwaju została zakończona i ruch pojazdów w rejonie zdarzenia odbywa się już normalnie Sranie w banie mydlene oczy, tramwaj dalej stoii tyłkiem na ulicy blokująć po jednym pasie. Faktycnie dobrze ze nic sie nikomu nie stało, a maszyniście przyda się kilka dni odpoczynku. Tak czy inaczej uwazajcie na tej krzyżówce bo moze dojsc do kolejnego wypadka.
konkurencja :) (2011.09.27)

info

0  
  0
Gdzie można się zgłośić po zwrot biletów, usługa nie została wykonana
ada... (2011.09.27)

info

0  
  0
Ada. .. daruj sobie już te 2 złote. Dobrze, że się nikomu nic nie stało. ..
ewella (2011.09.27)

info

0  
  0
Idz tak do urzędy skarbowego, albo przy opłatach powiedz, daruj sobie te dwa złote.
ada... (2011.09.27)

info

0  
  0
Ciekawi mnie tylko jedno. .. Dlaczego motorniczy nie użył hamulca awaryjnego? On też nie działał?
pytający (2011.09.27)

info

0  
  0
Awaryjny przy zakręcie położył by go pewnie na bok. Przy niewielkiej prędkości dęba na nich staje.
(2011.09.27)

info

0  
  0
olaboga !! Katastrofa!!! ratuj sie kto może !!
LeSeFer (2011.09.27)

info

0  
  0