UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O godz. 11.30 akcja przestawiania tramwaju została zakończona i ruch pojazdów w rejonie zdarzenia odbywa się już normalnie Sranie w banie mydlene oczy, tramwaj dalej stoii tyłkiem na ulicy blokująć po jednym pasie. Faktycnie dobrze ze nic sie nikomu nie stało, a maszyniście przyda się kilka dni odpoczynku. Tak czy inaczej uwazajcie na tej krzyżówce bo moze dojsc do kolejnego wypadka.
konkurencja :)