UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja się zastanawiam, patrząc po śladach kół tramwaju na asfalcie dlaczego tramwaj sam skręcił w lewo skoro powinien po wypadnięciu z szyn pojechać prosto. Szkoda że macie fotki jakiś czas po wypadku bo śmiesznie wyglądało jak przód tramwaju zaraz po wypadnięciu z szyn wystaje na jeden pas płk. Dąbka; p
hyhyhy