UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja się zastanawiam, patrząc po śladach kół tramwaju na asfalcie dlaczego tramwaj sam skręcił w lewo skoro powinien po wypadnięciu z szyn pojechać prosto. Szkoda że macie fotki jakiś czas po wypadku bo śmiesznie wyglądało jak przód tramwaju zaraz po wypadnięciu z szyn wystaje na jeden pas płk. Dąbka; p
hyhyhy