A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Proszę zobaczyć narożnik tego budynku na zdjęciu. Szkoda, że o takich architektonicznych detalach zapomina sie odbudowując Stare Miasto. .. ..
Do pana wyżej, który nie lubi dyskutować tylko chce wykładać swoje "racje". Adolf Hitler był jak każdy w miarę rozgarnięty wie AUSTRIAKIEM :) Wiec kończ waść swoje wypowiedzi wstydu oszczędź. .ale znając Ciebie i ludzi Twojego pokroju, to i tak przy następnym artykule Dawno Temu. .. zamieścisz link do YT z obozami, krematoriami itp. .jakby to cokolwiek wnosiło do dyskusji. .
a z kim On ma dyskutować?. Z kimś kto określa hitlera jako"w miarę rozgarniętego'?Dla mnie hitler to skojarzenie ze zbrodniarzem milionów istnień ludzkich.
są jeszcze wspaniałe budynki w elblągu ze wspaniałą architekturą. dziwi mnie jedno po co budujemy na starym mieście te styropianowce jest to kicz starego miasta. obłożenie ścian i pseudo wieżyczki to świadczy o braku wyobraźni co z tym będzie za kilka lat. i jak nas ocenia przyszłe pokolenia. będą pisać i pokazywać - buble przeszłości
Drogi Anonimie:) Przytoczę Twoja wypowiedź "a z kim On ma dyskutować?. Z kimś kto określa hitlera jako"w miarę rozgarniętego'?Dla mnie hitler to skojarzenie ze zbrodniarzem milionów istnień ludzkich. " Czy Ty naprawdę zdanie "Adolf Hitler był jak każdy w miarę rozgarnięty wie AUSTRIAKIEM :)" odczytujesz jako określenie Hitlera jako kogoś w miarę rozgarniętego? Cieszę się, że było mi dane skończyć gimnazjum w którym na koniec jest test a na nim coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem. .. .Napiszę Ci to zdanie jeszcze raz, z przecinkami może lepiej je zrozumiesz- Adolf Hitler był, jak każdy w miarę rozgarnięty wie, AUSTRIAKIEM :) i teraz nie powinieneś mieć problemu z jego poprawnym odczytaniem a gdyby tak było- to podpowiadam- miałem na myśli to, że hitler był Austriakiem, o czym w miarę rozgarnięta osoba, zabierająca głos w publicznej dyskusji na forum powinna wiedzieć, skoro się na tą postać powołuje. Mnie uczono o tym w 3 gimnazjum:) pozdrawiam:)