UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do pana wyżej, który nie lubi dyskutować tylko chce wykładać swoje "racje". Adolf Hitler był jak każdy w miarę rozgarnięty wie AUSTRIAKIEM :) Wiec kończ waść swoje wypowiedzi wstydu oszczędź. .ale znając Ciebie i ludzi Twojego pokroju, to i tak przy następnym artykule Dawno Temu. .. zamieścisz link do YT z obozami, krematoriami itp. .jakby to cokolwiek wnosiło do dyskusji. .

janchrzan

Anuluj