UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
są jeszcze wspaniałe budynki w elblągu ze wspaniałą architekturą. dziwi mnie jedno po co budujemy na starym mieście te styropianowce jest to kicz starego miasta. obłożenie ścian i pseudo wieżyczki to świadczy o braku wyobraźni co z tym będzie za kilka lat. i jak nas ocenia przyszłe pokolenia. będą pisać i pokazywać - buble przeszłości
MIESZKANIEC ELBLĄGA