UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę zobaczyć narożnik tego budynku na zdjęciu. Szkoda, że o takich architektonicznych detalach zapomina sie odbudowując Stare Miasto. .. ..
j.w..,.
Proszę zobaczyć narożnik tego budynku na zdjęciu. Szkoda, że o takich architektonicznych detalach zapomina sie odbudowując Stare Miasto. .. ..
j.w..,.