UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę zobaczyć narożnik tego budynku na zdjęciu. Szkoda, że o takich architektonicznych detalach zapomina sie odbudowując Stare Miasto. .. ..

j.w..,.

Anuluj