UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do pana wyżej, który nie lubi dyskutować tylko chce wykładać swoje "racje". Adolf Hitler był jak każdy w miarę rozgarnięty wie AUSTRIAKIEM :) Wiec kończ waść swoje wypowiedzi wstydu oszczędź. .ale znając Ciebie i ludzi Twojego pokroju, to i tak przy następnym artykule Dawno Temu. .. zamieścisz link do YT z obozami, krematoriami itp. .jakby to cokolwiek wnosiło do dyskusji. .
janchrzan