UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .. moim zdaniem: -pozbyć się wszelkich pub" ów i restauracji ze starówki (nie tam ich miejsce); -dostawić kilka kościołów!; -. .. .ewentualnie banków (czyt. spokój po 18-ej); zalać betonem ten beznadziejny bruk, który niszczy nasze auta; -oddalić rzekę, bo komary żrą niemiłosiernie!

MieszkaniecStarówki