UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pierwszy raz byłam na Święcie chleba i jestem pozytywnie zaskoczona. Szkoda tylko że to tylko weekend- może warto świętować cały tydzień? W KOŃCU STARÓWKA ŻYJE :), nie rozumiem dlaczego np w wakacje na starówce nie stoją kramy z pamiątkami, przecież są w naszym mieście warsztaty WTZ które robią takie pamiątki. Byłaby korzyść i dla WTZ i dla turystów. Druga sprawa - brak na co dzień muzyki. w Gdańsku couliczkęstoi jakiś grajek, my też mamy zdolna młodzież po szkole muzycznej. Gdzie jesteście???