UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .. moim zdaniem: -pozbyć się wszelkich pub" ów i restauracji ze starówki (nie tam ich miejsce); -dostawić kilka kościołów!; -. .. .ewentualnie banków (czyt. spokój po 18-ej); zalać betonem ten beznadziejny bruk, który niszczy nasze auta; -oddalić rzekę, bo komary żrą niemiłosiernie!
MieszkaniecStarówki