UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to ciekawe. Patrz ostatnie zdanie artykułu. Dawniej mieliśmy Żeglugę Gdańską przy bulwarze. A teraz Ostródzko-Elbląską?Gdańsk wypioł się na Elbląg?
Janko Muzykant
A to ciekawe. Patrz ostatnie zdanie artykułu. Dawniej mieliśmy Żeglugę Gdańską przy bulwarze. A teraz Ostródzko-Elbląską?Gdańsk wypioł się na Elbląg?
Janko Muzykant