UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A to ciekawe. Patrz ostatnie zdanie artykułu. Dawniej mieliśmy Żeglugę Gdańską przy bulwarze. A teraz Ostródzko-Elbląską?Gdańsk wypioł się na Elbląg?

Janko Muzykant

Anuluj