UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Impreza owszem owszem, zorganizowana poprawnie, pierwsza taka w Elblągu. Koncert Zakopawer - klasa; trzymam kciuki, aby w następnych latach było tylko lepiej. Duży plus dla pomysłodawców.

A.P.

Anuluj