UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Impreza owszem owszem, zorganizowana poprawnie, pierwsza taka w Elblągu. Koncert Zakopawer - klasa; trzymam kciuki, aby w następnych latach było tylko lepiej. Duży plus dla pomysłodawców.
A.P.
Impreza owszem owszem, zorganizowana poprawnie, pierwsza taka w Elblągu. Koncert Zakopawer - klasa; trzymam kciuki, aby w następnych latach było tylko lepiej. Duży plus dla pomysłodawców.
A.P.