UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
hahaha w strefie zamieszkania czlowiek jak sie nie podoba Ci miejsce gdzie mieszkasz to sie przeprowadz zobacz wszystkie imprezy w krakowie czy w warszawie gdansku to sa myslisz 15 km za miastem gdzie jest pusto ??? heheh o ile pamietam to w krakowie na terenie starowki zostala przesunieta cisza nocna do 2 w nocy i co nikt nie narzeka bo kazdy wie ze jak sie przeprowadza na starowke to takie sa konsekwencje JAK NAJWIECEJ TAKICH IMPREZ W ELBLAGU od dawna nic sie nie dzialo teraz widze szanse ze moze byc lepiej dzieki wszystkim ktorzy sie do tego przylozyli i nie patrzcie na ludzi ktorzy narzekaja bo wiecznie albo sie nic nie dzieje albo zle albo za dlugo nie podoba sie nie przychodzic. .. a z tego co widzialem wczoraj ludzi nie brakowalo. .. .
caster