UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a bydełko darło twarzyczki wracając do swoich norek w nocy. .. .. tylko dlaczego pod moimi oknami. .. .no i szkła na asfalcie sporo. .. .. oby jak najmniej imprez w Elblągu. .. .niech już mróz ściśnie to będą w domach siedzieć; PPPPP

narciarz