19
14.07.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dwa tygodnie to miało trwać co innego. Wystarczy czytać ze zrozumieniem artykuły. No, ale tak to już jest, jak się kończy tylko podstawówkę. .. .
Ploterek (2011.07.15)

info

0  
  0
do "Pioterek" patrz: http://www.portel.pl/artykul.php3?i=50221, i nie zarzucaj komuś braku wykształcenia bo chyba Twoje ma braki.
(2011.07.15)

info

0  
  0
Tylko krzaczorów do ozdoby nie sadźcie, bo zasłaniają widoczność, a z reszty rond pousuwać. Bardziej poronionego pomysłu nie widziałam, nie słyszałam.
kierująca autem (2011.07.15)

info

0  
  0
Krzaków to nie, ale śmietnik by się przydał, przejeżdżając można pozbyć się śmieci z auta. Ewentualnie jakiś sklepik żeby było można jakieś śniadanko do pracy kupić.
karin (2011.07.15)

info

0  
  0
ze śniadaniem to super pomysł. .. kręcisz się w kółko aż bedzie Twoja kolejka do zakupu bułeczki z szyneczką lub kotlecika i chrup, chrup. Ależ to byłby interes. Na środku ronda wielki szyld TYLKO U NAS CIEPŁE BUŁKI PO 2,50 Z SERKIEM SZYNKĄ LUB NA ŻYCZENIE KLIENTA.
mniam, mniam (2011.07.15)

info

0  
  0
gratuluje cos sie w elblagu kreci :)
andyyy (2011.07.15)

info

0  
  0
najpierw niech zdejma z kosciuszki mylace znaki, ze nadal jest objazd. .. .. ech polscy budowlancy
(2011.07.15)

info

0  
  0
a moim zdaniem to szkoda forsy na modernizację dróg w Elblągu. Któa nawierzchnia wytrzymała po remoncie kilka lat, np. Komeńskiego jak stara nawierzchnia, zimowe dziury połatane a już są nowe, Beniowskiego - sypie się. Podchorążch - sypie się, całkowicie nowa ul. Trauguta studnie pozapadane i takie to technologie mają nasi drogowcy. A wszystkie najazdy rozsypują się, istnieją do czasu aż samoczynnie unicestwią się Gdzie jest nadzór, gdzie jest Pani naczelnik z Urzędu M. Czy jakiś wykonawca ponosi jakiekolwiek konsekwencje. A jak wygląda ul. Grunwaldzka, przecież to jest nowa nawierzchnia. W Niemczech wykonawca daje gwarancę na 12 lat.
taxs (2011.07.18)

info

0  
  0
do ciekawostek dodałbym szyny tramwajowe, a raczej ich łączenia na ul. płk Dąbka. .. .wagon podskakuje całkiem wysoko. .. .
pasażer (2011.07.18)

info

0  
  0