UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do ciekawostek dodałbym szyny tramwajowe, a raczej ich łączenia na ul. płk Dąbka. .. .wagon podskakuje całkiem wysoko. .. .

pasażer

Anuluj