UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do ciekawostek dodałbym szyny tramwajowe, a raczej ich łączenia na ul. płk Dąbka. .. .wagon podskakuje całkiem wysoko. .. .
pasażer
do ciekawostek dodałbym szyny tramwajowe, a raczej ich łączenia na ul. płk Dąbka. .. .wagon podskakuje całkiem wysoko. .. .
pasażer