Rondo otwarte

19
14.07.2011
Rondo otwarte
(fot. WS)
13 lipca wieczorem otwarto nowe rondo u zbiegu Kościuszki, Chrobrego i Agrykola. Choć jeszcze w południe wydawało się, że pracy pozostało tyle, iż dotrzymanie tego terminu jest niemożliwe. Zobacz zdjęcia.
Ulicę Kościuszki na tym odcinku zamknięto 1 czerwca, budowa ronda trwała więc półtora miesiąca – chyba całkiem nieźle. Ulicą Kościuszki można już jeździć, natomiast w dalszym ciągu nie jest możliwy wjazd w ul. Agrykola od strony nowego ronda, również w ul. Chrobrego, przynajmniej w godzinach prowadzonych tam robót.
   Wykonawcy zakładają, że remont wjazdu w ul. Agrykola potrwa dwa tygodnie. W tym czasie mają usunąć kolizje urządzeń podziemnych, wybudować nowe oświetlenie i wykonać jezdnię.
   
   
PD

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to juz Euro 2012 mozemy robic
(2011.07.14)

info

0  
  0
Ooo. .. jak miło, bo te światła przejeżdżając przez miasto to nic miłego. :)Na pewno skorzystam:)
Heniu (2011.07.14)

info

0  
  0
co jest możliwe do wykonania w zapowiedzianym terminie - nie jak S7.. .
(2011.07.14)

info

0  
  0
A ja grzecznie chciałbym zapytać o obiecany ( i ponoć gdzieś tam zapisany ) remont drogi 504.Można teraz powiedzieć parafrazując napis końcowy na drzwiach banku (z filmu ZŁOTO DLA ZUCHWAŁYCH ) że po wyborach -; pocałujcie nas w d. .. .
(2011.07.14)

info

0  
  0
Ale już tego dziurawego jak ser szwajcarski fragmentu ulicy Kościuszki od ronda (dosłownie 15 metrów) to nie mogli naprawić. .. POLSKA :/
pentaxxx (2011.07.14)

info

0  
  0
Naprawili tyle, na ile mieli zawartą umowę z Miastem. Pretensje do Zarządu Dróg.
(2011.07.14)

info

0  
  0
A dlaczego to rondo takie pochyłe ?
(2011.07.14)

info

0  
  0
bardzo podoba mi się remont ulicy Traugutta, do 15 coś robią w tempie żółwia potem fajrant i basta, co to za wykonawca, kto go wybrał, to świat według kiepskiego. .. ..
kierowca (2011.07.14)

info

0  
  0
A miało trwać dwa tygodnie jak donosił PortEl, więc chyba nie ma się czym chwalić. l
(2011.07.14)

info

0  
  0
wystarczy zobaczyć jaka jest różnica wysokości między ulicami Chrobrego i Agrykoli, a będzie wiadomo czemu rondo jest pochyłe.
(2011.07.15)

info

0  
  0