UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krzaków to nie, ale śmietnik by się przydał, przejeżdżając można pozbyć się śmieci z auta. Ewentualnie jakiś sklepik żeby było można jakieś śniadanko do pracy kupić.

karin

Anuluj