UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Krzaków to nie, ale śmietnik by się przydał, przejeżdżając można pozbyć się śmieci z auta. Ewentualnie jakiś sklepik żeby było można jakieś śniadanko do pracy kupić.
karin
Krzaków to nie, ale śmietnik by się przydał, przejeżdżając można pozbyć się śmieci z auta. Ewentualnie jakiś sklepik żeby było można jakieś śniadanko do pracy kupić.
karin