Rondo otwarte
(fot. WS)
13 lipca wieczorem otwarto nowe rondo u zbiegu Kościuszki, Chrobrego i Agrykola. Choć jeszcze w południe wydawało się, że pracy pozostało tyle, iż dotrzymanie tego terminu jest niemożliwe. Zobacz zdjęcia.