UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem to szkoda forsy na modernizację dróg w Elblągu. Któa nawierzchnia wytrzymała po remoncie kilka lat, np. Komeńskiego jak stara nawierzchnia, zimowe dziury połatane a już są nowe, Beniowskiego - sypie się. Podchorążch - sypie się, całkowicie nowa ul. Trauguta studnie pozapadane i takie to technologie mają nasi drogowcy. A wszystkie najazdy rozsypują się, istnieją do czasu aż samoczynnie unicestwią się Gdzie jest nadzór, gdzie jest Pani naczelnik z Urzędu M. Czy jakiś wykonawca ponosi jakiekolwiek konsekwencje. A jak wygląda ul. Grunwaldzka, przecież to jest nowa nawierzchnia. W Niemczech wykonawca daje gwarancę na 12 lat.

taxs

Anuluj