Wypadek na Pasłęckiej

30
14.07.2011
Wypadek na Pasłęckiej
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (14 lipca) około godz. 12.50 na ul. Pasłęckiej doszło do zdarzenia, w wyniku którego osobowy fiat uderzył w ogrodzenie. Trzy ranne osoby karetki pogotowia ratunkowego zabrały do szpitala. Zobacz zdjęcia.
Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 34-letni kierujący pojazdem ciężarowym man wjeżdżał z drogi łączącej ul. Pasłęcką z Grunwaldzką w kierunku Węzła Wschód. W czasie wykonywania manewru skrętu w lewo nie zachował on ostrożności i wymusił pierwszeństwo przejazdu na 33-letniej kierującej fiatem stilo, która jechała od strony węzła. Aby uniknąć zderzenia z naczepą ciężarówki, kobieta zjechała autem w prawo na pobocze a następnie przecięła skrzyżowanie i uderzyła pojazdem w ogrodzenie. Kierowca mana tłumaczył policjantom, że skręcał, gdyż jadący w kierunku węzła inny kierujący pojazdem ciężarowym zatrzymał się, umożliwiając mu wykonanie manewru.
   [fotoc]
   - Fiatem podróżowały cztery osoby - powiedział nam Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Trzy z nich - kierującą i dwóch pasażerów - karetki pogotowia ratunkowego zabrały do szpitala.
   Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustali policyjne dochodzenie.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ale kino. .. jestem pierwszy:):) Tiry na tory
tora tora (2011.07.14)

info

0  
  0
Właśnie hmm wystarczyło obserwować co dzieje się na drodze i nie doszłoby do zniszczenia auta i ogrodzenia Zasada ograniczonego zaufania obowiązuje wszystkich także na drodze z pierwszeństwem przejazdu Klapki na oczach i smutna wizyta w szpitalu.
wrr (2011.07.14)

info

0  
  0
A ja mam pytanie z innej beczki. Po co Policji APRD z tablicą ostrzegawczą, skoro jej nie rozkładają? Nie lepiej było kupić ambulans wypadkowy bez tego? Przecież zamiast tych bajerów w dwóch posiadanych APRD można było np. kupić te osławione już opony.
Podatnik (2011.07.14)

info

0  
  0
I tak miały szczęście. Wybitny kierowca rajdowy - Kulig, zderzył się zFiatem Stilo na. .. .przejeździe kolejowym z. .. .pociągiem!!!!
Buraczany Niki Lauda. (2011.07.14)

info

0  
  0
Szkoda Abartha
Vtec (2011.07.14)

info

1  
  0
Trzeba mieć talent żeby ludziom ogrodzenie zniszczyć i to na prostej drodze a ciężarówka to chyba jakaś wyścigowa skoro z taką szybkością wyjechała na drogę.
(2011.07.14)

info

0  
  0
TIRy na tory!!!
(2011.07.14)

info

0  
  0
Widać na zdjęciach, że to NLI. To jest to samo Stilo które wczoraj wyjechało mi na czołówkę na przejeździe kolejowym na ul. Malborskiej. Jechałem rowerem w kierunku centrum, a Stilo skręciło potem w ul. Fredry. Przez przejazd przejeżdżały przed Fiatem dwa pojazdy, które kierująca wyprzedziła z dużą prędkością i gdybym nie zjechał na bok to potrąciła by mnie. Wczoraj Fiatem Stilo nr. rej. NLI. .kierowała kobieta.
pit0102 (2011.07.14)

info

0  
  0
Nie tylko pani ze stilo jeździ szybko ale i jak słucha muzyki. Wczoraj zachowywała się na drodze jak by pierwszy raz siedziała za kółkiem swego czerwonego włoskiego ferrari; -)
(2011.07.14)

info

0  
  0
ale jełop urwał. .. .
(2011.07.14)

info

0  
  0